sobota, 23 grudnia 2017

Relacja ze spotkania z NCLA

W zeszłą sobotę miałam przyjemność brać udział w spotkaniu organizowanym przez markę NCLA i Anię z bloga B for Beautiful nails. Spotkanie odbyło się w Warszawie w kamiennicze w centrum Starego Miasta.
Lakiery NCLA, zwykłe lakiery NCLA, opinia o lakierach NCLA, lakiery wolne od szkodliwych substancji, lakierowy kuferek, brak substancji toksycznych, 7 free, uczulenie na hybrydy
Na te spotkanie wybrałam się by poznać produkty marki, zapoznać się z nimi, ale w szczególności by poznać dziewczyny, które też mają fioła na punkcie paznokci.

Lakiery NCLA, zwykłe lakiery NCLA, opinia o lakierach NCLA, lakiery wolne od szkodliwych substancji, lakierowy kuferek, brak substancji toksycznych, 7 free, uczulenie na hybrydy, alternatywa dla lakierów które uczulają

Na samym początku została przedstawiona historia marki, później aplikacja naklejek. Następnie mogłyśmy same nałożyć sobie naklejki na paznokcie, oraz przetestować lakiery hybrydowe jak i zwykłe. 

Marka NCLA tworzy produkty w pełni wegańskie, nietestowane na zwierzętach i co ważne nie zawierające toksycznej siódemki, czyli formaldehydu, toluenu, żywicy formaldehydowej, DPB, kamfory, TPHP i  ksylenu. Może cena lakierów jest wyższa jednak mamy pewność że nie ma w nich substancji szkodliwych dla naszego zdrowia.
 Na spotkaniu miałam możliwość aplikacji naklejek, jedną dla testu nałożyłam na paznokieć i muszę Wam powiedzieć że przez cały tydzień trzymały się bez zarzutu. Resztę naklejek nałożę i przetestuję je na wszystkich paznokciach.
By nałożyć naklejki musimy najpierw nałożyć bazę, musi ona całkowicie wyschnąć by przystąpić do naklejania, poznamy to po tym że zrobi się ona matowa. Następnie patyczkiem odklejamy wybrany rozmiar i aplikujemy na paznokieć. Ostatnim krokiem jest pokrycie naklejki topem, czy to zwykłym czy to hybrydowym.
Resztę spotkania spędziłam na plotkowaniu z dziewczynami i na malowaniu wzorników hybrydami.
lakiery NCLA, opinia o naklejkach NCLA, naklejki NCLA, kolory NCLA
Na zakończenie każda z nas otrzymała pudełko pełne dobroci. Znalazły się w nim cztery lakiery, przybornik i pilniczek. Trafiłam na  dwa lakiery z kolekcji Sivan Ayla- Donut glaz, Capri sunset oraz fioletowy brokat- Let`s go party i neon- Life is your creation. Są to zapowiedzi, które pojawią się wiosną w sklepie.
Lakiery NCLA, zwykłe lakiery NCLA, opinia o lakierach NCLA, lakiery wolne od szkodliwych substancji, lakierowy kuferek, brak substancji toksycznych, 7 free, uczulenie na hybrydy, jak poradzić sobie z uczuleniem na lakiery hybrydowe, alternatywa dla Semilaca
Firma pomyślała również o Was, mam dla Was kod na 25% rabatu  na hasło lakierowykuferek do wykorzystania w sklepie do 01.01.2018 roku. Myślę, że jest świetna sprawa by wykorzystać rabat i przetestować lakiery, bądź naklejki.
Dziękuję marce NCLA za spotkanie, oraz dziewczynom , w końcu mogłam je poznać :D

Co sądzicie o tej marce?

2 komentarze :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...