piątek, 26 stycznia 2018

Listki w kolorze bordowym

W moim kuferku dotychczas znajdował się tylko jeden kolor bordowy, jednak ostatnio się to zmieniło i zagościł w nim Kinetics #368 It`s Not My Passport, piękny odcień, który jest całkiem inny niż ten który miałam dotychczas. 


Bordowy kolor zestawiłam z jasnym różem Kinetics #367 Why not, my friend, który posłużył mi jako baza pod zdobienie. Na utwardzoną warstwę bazy nałożyłam dwie warstwy koloru a następnie zabrałam się za stworzenie wzorku.  
 
Kinetics nails, hybrydy Kinetics, Bordo Kinetics, Listki bordo, paznokcie bordowe

 Początkowo miały być to kuleczki oprószone śniegiem , jednak postawiłam na całkiem inny motyw. Na utwardzonym kolorze #367 namalowałam cienkim pędzelkiem listki, na które po utwardzeniu nałożyłam top.    


 Ostatnim krokiem było nadanie konturu moim listkom. Białym Paint gelem namalowałam główną gałązkę, później te mniejsze a na sam koniec zaakcentowałam zakończenia liści. Na palcu środkowym zrobiłam całą gałązkę a na palcu serdecznym tylko trzy listki.


Jako że paint gel nałożyłam już na utwardzony top, to jest on wypukły, lecz zrezygnowałam z posypania go proszkiem akrylowym, zostawiłam go gładki.  
 

Przygotowałam też video tutorial ukazujący dokładnie co po kolei robiłam :


Jak Wam się podoba takie zdobienie ? Lubicie taki kolor na swoich paznokciach ?

5 komentarzy :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...