sobota, 20 stycznia 2018

Przygaszony fiolet i złoty efekt lustra

W palecie kolorów znajdziemy różne odcienie fioletów, jednak ten który chcę Wam pokazać jest znacznie inny, mianowicie jest to przygaszony fiolet od Dream Nails Warszawa o numerze 41. 
Połączyłam go z złotym efektem lustra.   
 
  


Na początku chciałam zestawić kolor z jakimś stempelkiem jednak stwierdziłam, że ładnie będzie się prezentować ze złotem. Po pomalowaniu paznokci na wybrany kolor i pokryciu warstwą topu bez przemywania, możemy zabrać się za aplikację pyłku.
Pyłek również pochodzi ze sklepu Dream Nails, razem z pyłkiem otrzymujemy pacynkę do jego aplikacji. Tak więc po utwardzonym topie wcieramy aplikatorem pyłek tak aby przykryć cały paznokieć. Przy tym kroku można zabezpieczyć skórki płynnym lateksem by ich nie ubrudzić.Gdy pozbędziemy się resztek pyłku możemy pokryć go warstwą topu. Ja osobiście postawiłam na matowy top Dream Nails, który jest genialny. By mieć pewność, że nasz pyłek będzie się dobrze trzymać polecam nałożyć dwie warstwy topu.
I tak oto mamy gotowe paznokcie, proste ale z nutką szaleństwa. Przygotowałam również dla Was video tutorial: 
 
                       

Jak Wam się podoba taka stylizacja? Lubicie fiolety?

5 komentarzy :

 1. Ja bym chyba zostawiła efekt lustra bez matu, fiolet bardz ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny odcień fioletu. Fajnie to wymyśliłaś, żeby efekt lustra pokryć matowym topem. Błyszczący wygląda obłędnie, ale tutaj pasuje mat, bo wtedy ten fiolet tak fajnie wychodzi spod złota :)
  ~Weronika

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto by pomyślał, że pyłek może tak fajnie wyglądać w macie :D Przecież z tego słyną, że się błyszczą, nawet do głowy by mi nie przyszło na to dać mat, a tu takie zaskoczenie :) Ładnie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...