poniedziałek, 12 lutego 2018

Efekt kamieni szlachetnych na paznokciach - Stone manicure

Kolejne zdobienie z lakierami Dream Nails Warszawa. Tym razem na paznokciach wylądowała morska zieleń o numerze 49. Jak widzicie znowu na paznokciach króluje mat.
hybrydy Dream Nails Warszawa, stone manicure, zdobienie paznokci, zielone paznokcie, morska zielen na paznokciach,
Kolor połączyłam z efektem kamieni szlachetnych na jednym paznokciu, który wykonałam za pomocą specjalnego pędzelka, który wykorzystuje się też przy wykonywaniu gradientu.
Dream Nails Warszawa, pomysl na zielone paznokcie, morska zielen na paznokciach, Zdobienie hybrydami Dream Nails Warszawa
Paznokcie pomalowałam dwoma warstwami morskiej zieleni, zaś na paznokciu gdzie znajduje się zdobienie dałam tylko jedną warstwę.
Zdobienie zaczęłam od nałożenia pasków kolorów naprzemiennie biały zieleń na sreberku. Następnie pędzelkiem zebrałam kolory i nałożyłam na paznokieć. Po nałożeniu brałam mniejsze ilości lakierów by poprawić efekt. 
 Wszystkie paznokcie pokryłam matowym topem a później zabrałam się za ostatni krok całego zdobienia. Na paznokciu ze zdobieniem, białym paint gelem zrobiłam biały wzorek, który dopełnił całość.
Przygotowałam video tutorial. Jeśli Wam się spodoba subskrybujcie kanał by być na bieżąco z wszystkimi filmikami.
                          
Co sądzicie o tej stylizacji? Lubicie zieleń na paznokciach ?

4 komentarze :

  1. Bardzo ładny kolor, intrygujący :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy kolor, w sumie nie miałam jeszcze takiego na paznokciach. A stylizacja na plus, sama nie potrafię nic tak świetnego wyczarować.

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne kolorki i zdobienie!!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...