środa, 7 lutego 2018

Pastelowy babyboomer z sugar effect

Ostatnio  bardzo polubiłam się z sugar effect, coraz częściej gości on na moich paznokciach. Jednak myślę że czas już zmienić technikę ozdabiania, mam w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów które niedługo pojawią się na blogu.
pastelowe paznokcie, babuboomer, sugar effect, motyle na paznokciach, Victoria Vynn
Moją podstawą zdobienia się pastelowe kolory od Victoria Vynn o numerach No.150-fiolet, mój ulubiony, No.149 -piękny róż, No.147- żółty, No.145- zieleń.  
Kolory pochodzą z jednej serii, więc razem bardzo ładnie wyglądają. Swoje zdobienie zaczęłam od nałożenia dwóch warstw kolorów, następnie przeszłam do zrobienia babyboomera. 
Użyłam do tego specjalnego dwustronnego aplikatora, który na swych końcach ma gąbki. O wiele lepiej pracowało mi się takim aplikatorem niż zwykłą gąbką. 
Cały proces tworzenia babyboomera powtórzyłam dwa razy a następnie pokryłam topem. Teraz przechodzimy do wzorków. Białym paint gelem namalowałam wzorek podobny do kwiatków, o płatkach zbliżonych do wąskich skrzydełek motyla.        
Nieutwardzony gel posypałam białym proszkiem akrylowym i następnie utwardziłam. Ostatnim krokiem było wyczyszczenie pędzelkiem paznokci z resztek proszku.  
Przygotowałam video tutorial z tego zdobienia:
                      

Jak Wam się podoba takie zdobienie ? Lubicie pastelowe kolory ?

8 komentarzy :

 1. Woow. Bardzo podoba mi się to zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super to wygląda, oh, ja kocham pastelowe kolory, a ten różowy jest wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie całość wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolorki są swietne, zresztą cale zdobienie również

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne pajączki i kolorki. Aż dziwi mnie jak ładnie te pastele kryją i jaki mają piękny kolor i to bez podbijania białą bazą.
  A co do akrylu to nie raz myślałam nad jego użyciem do zdobienia ale jakoś póki co sie nie zebrałam do tego :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...