niedziela, 18 lutego 2018

Piegi na paznokciach

W ostatnim czasie piegi na paznokciach robią furorę, chociaż ostatnio na grupach pojawia się efekt dymu, o którym wkrótce na blogu. Powracając do dzisiejszego zdobienia, wybrałam różowy kolor Kinetics Pink Drink, oraz jasny róż Why Not, My Friend jako tło do piegów.
Na paznokciach widzicie dwie warstwy poszczególnych kolorów. Po utwardzeniu kolorów, na róż nałożyłam top Kinetics, który również utwardziłam 60s. w lampie LED.
Paznokieć z jasnym różem pokryłam osobno, by na nieutwardzony top nałożyć piegi. Zdecydowałam się na kolor różowy, złoty, niebieski, fiolet a i jedne czerwony się znalazł.
Gdy już miałam utwardzony top z nałożonymi piegami, położyłam kolejną warstwę topu jednak tym razem wybrałam matowy. Po utwardzeniu na kilka piegów dałam kropki normalnego topu i utwardziłam. Takim oto sposobem kilka piegów nie jest matowych.
 Przygotowałam video tutorial. Jeśli Wam się podoba sybskrybujcie mój kanał by być na bieżąco :)
                      

6 komentarzy :

  1. Oszalałam na punkcie piegów, chciałabym wszystkie piegi świata :D Bardzo, bardzo ładne zdobienie, dobrze dobrany nude jako baza pod kolorowe kropeczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam taki efekt a tobie wyszedł wspaniale :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Genialny efekt! Chodzi za mną od jakiegoś czasu zrobienie podobnego zdobienia - jednak czekam jeszcze na piegi które lecą do mnie z chin :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...